Nasza idea

Według badań TNS Polska blisko połowa Polaków posiada zwierzaka, z czego 84% stanowią psy. Zapewnienie takim osobom odpowiedniej infrastruktury, która pozwoli im na sprzątnięcie po psiaku zwiększa komfort wszystkich osób. Nieczystości jakie pozostawiają czworonogi to nie tylko nieestetyczny element miejskich ulic, parków czy skwerów, ale także potencjalne zagrożenie epidemiologiczne.

Psie odchody zawierają wiele drobnoustrojów, które mogą być przyczyną groźnych chorób zakaźnych i pasożytniczych. Jak zatem przygotować przestrzeń, aby była bezpieczna dla wszystkich użytkowników?

Marka 22Dogs posiada w swojej ofercie specjalne kosze oraz dystrybutory na worki na odchody dla psów, które stanowią przypomnienie dla właścicieli czworonogów o ich obowiązkach. Ciężko przejść obok nich obojętnie. Z ich pomocą posprzątanie po pupilu zajmie niecałą minutę. Dzięki smukłej budowie rozwiązania 22Dogs idealnie odnajdą się na wąskich ścieżkach czy trawnikach, nie zabierając przestrzeni.

22Dogs proponuje również specjalnie wydzielone Strefy WC Pies. Dzięki swojej niewielkiej konstrukcji zmieszczą się na każdym osiedlu. Są to zamknięte przestrzenie z elementami stymulującymi potrzebę naszych zwierzaków. Dzięki modułowej budowie, strefę można montować na każdej przestrzeni użytkowej, gdzie widywane są spacerujące osoby z psami.